Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
lucketu
Flick Fan - 60 Films Ranked
Member Since: Sep 24, 2010
Location: USA
Recent Rankings
75 The Dark Knight (2008) - Sep 27, 2010
70 The Matrix (1999) - Sep 27, 2010
65 Blow (2001) - Sep 27, 2010
85 Aladdin (1992) - Sep 27, 2010
40 Kung Fu Panda (2008) - Sep 27, 2010
40 Transformers (2007) - Sep 27, 2010
70 About a Boy (2002) - Sep 27, 2010
85 The Producers (1968) - Sep 27, 2010
80 25th Hour (2002) - Sep 27, 2010
70 Sin City (2005) - Sep 27, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with lucketu. Why not go rank more films, then come back and check it out again?