luckysnake23

luckysnake23
Movie Buff - 160 Film Ratings
Member Since: 15 Jul 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 22% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 16 Jul 2012
70 54% Ocean's Thirteen (2007) - Rated 16 Jul 2012
70 54% Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) - Rated 16 Jul 2012
70 54% The English Patient (1996) - Rated 16 Jul 2012
70 54% Dracula (1992) - Rated 16 Jul 2012
70 54% Cape Fear (1991) - Rated 16 Jul 2012
70 54% You've Got Mail (1998) - Rated 16 Jul 2012
70 54% The Phantom of the Opera (2004) - Rated 16 Jul 2012
80 82% Mamma Mia! (2008) - Rated 16 Jul 2012
70 54% Kick-Ass (2010) - Rated 16 Jul 2012