Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
lucyliu0511
Movie Buff - 231 Films Ranked
Member Since: Mar 30, 2011
Recent Rankings
89 Die Hard (1988) - Mar 31, 2011
90 Once (2007) - Mar 31, 2011
89 Lust, Caution (2007) - Mar 31, 2011
80 Sex and the City 2 (2010) - Mar 31, 2011
90 21 Grams (2003) - Mar 31, 2011
95 The Social Network (2010) - Mar 31, 2011
90 North Country (2005) - Mar 31, 2011
99 Billy Elliot (2000) - Mar 31, 2011
78 The Ghost Writer (2010) - Mar 31, 2011
95 Little Miss Sunshine (2006) - Mar 31, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with lucyliu0511. Why not go rank more films, then come back and check it out again?