![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
luisasantos_ | |
![]() |
Flick Fan - 14 Films Ranked
Member Since: Aug 15, 2010
Location: Portugal
|

| 92 | Notting Hill (1999) - Sep 08, 2010 |
| 85 | Chocolat (2000) - Sep 08, 2010 |
| 88 | Braveheart (1995) - Sep 08, 2010 |
| 90 | Seven (1995) - Sep 08, 2010 |
| 90 | Toy Story 3 (2010) - Sep 05, 2010 |
| 92 | The Proposal (2009) - Sep 05, 2010 |
| 70 | Up in the Air (2009) - Sep 05, 2010 |
| 85 | Catch Me If You Can (2002) - Sep 05, 2010 |
| 75 | The Bucket List (2007) - Sep 05, 2010 |
| 90 | Inglourious Basterds (2009) - Sep 05, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |