Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
luiser2gh
Flick Fan - 42 Films Ranked
Member Since: Oct 14, 2008
Location: Gt, Gt, Guatemala
Bio: I am a movie junkie, period.-
Recent Rankings
0 Batman & Robin (1997) - Oct 14, 2008
5 Be Cool (2005) - Oct 14, 2008
5 Little Man (2006) - Oct 14, 2008
5 Norbit (2007) - Oct 14, 2008
100 Dancer in the Dark (2000) - Oct 14, 2008
99 Kill Bill: Volume 2 (2004) - Oct 14, 2008
99 Kill Bill: Volume 1 (2003) - Oct 14, 2008
90 Reservoir Dogs (1992) - Oct 14, 2008
45 Four Rooms (1995) - Oct 14, 2008
100 Pulp Fiction (1994) - Oct 14, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with luiser2gh. Why not go rank more films, then come back and check it out again?