luisotavio

luisotavio
Movie Buff - 251 Film Ratings
Member Since: 18 Oct 2010
Location: Pilar, Alagoas, Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 96% Snatch (2000) - Rated 01 May 2013
50 59% Pretty Woman (1990) - Rated 01 May 2013
50 59% The Exorcism of Emily Rose (2005) - Rated 01 May 2013
70 96% Superbad (2007) - Rated 01 May 2013
2% X-Men Origins: Wolverine (2009) - Rated 01 May 2013
65 88% Jarhead (2005) - Rated 01 May 2013
65 88% War of the Worlds (2005) - Rated 01 May 2013
60 78% Walk the Line (2005) - Rated 01 May 2013
50 59% Antz (1998) - Rated 01 May 2013
40 36% Tears of the Sun (2003) - Rated 30 Apr 2013