![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
luizdega | |
![]() |
Flick Fan - 39 Films Ranked
Member Since: May 4, 2008
Location: izmir, Turkey
Age: 34
Gender: Male
Status: Attached
|

| 95 | Time of the Gypsies (1988) - Sep 12, 2008 |
| 85 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Sep 12, 2008 |
| 65 | It (1990) - Sep 12, 2008 |
| 95 | Reservoir Dogs (1992) - Sep 12, 2008 |
| 85 | Blades of Glory (2007) - Sep 12, 2008 |
| 85 | Un Chien Andalou (1929) - Sep 12, 2008 |
| 95 | Heat (1995) - Sep 12, 2008 |
| 90 | Super Size Me (2004) - Sep 12, 2008 |
| 90 | School of Rock (2003) - Sep 12, 2008 |
| 85 | 300 (2007) - Sep 12, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |