Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Star Trek Into Darkness...
the Blog Server Upgrade
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
lukensnyder
Movie Buff - 353 Films Ranked
Member Since: Feb 13, 2012
Recent Rankings
84 T10 Tinker, Tailor, Soldier, Spy (2011) - Mar 08, 2013
87 T10 Prometheus (2012) - Mar 08, 2013
62 T4 Hugo (2011) - Mar 08, 2013
75 T8 Drive (2011) - Mar 08, 2013
78 T8 The Dark Knight Rises (2012) - Mar 08, 2013
85 T10 Seven Psychopaths (2012) - Mar 08, 2013
90 T10 Skyfall (2012) - Mar 08, 2013
88 T10 Looper (2012) - Mar 08, 2013
67 T5 John Carter (2012) - Mar 08, 2013
67 T5 Monsters vs. Aliens (2009) - Feb 15, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with lukensnyder. Why not go rank more films, then come back and check it out again?