![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
luliluz | |
![]() |
Movie Buff - 128 Films Ranked
Member Since: Nov 27, 2010
Location: Spain
|

| 70 T5 | Sin City (2005) - Jan 03, 2011 |
| 70 T5 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Jan 03, 2011 |
| 90 T8 | Casino (1995) - Jan 03, 2011 |
| 70 T5 | Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Jan 03, 2011 |
| 60 T4 | The Last Samurai (2003) - Jan 03, 2011 |
| 90 T8 | The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Jan 03, 2011 |
| 100 T10 | Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb (1964) - Jan 03, 2011 |
| 100 T10 | The Big Lebowski (1998) - Jan 03, 2011 |
| 40 T3 | The Aviator (2004) - Jan 03, 2011 |
| 90 T8 | Spartacus (1960) - Jan 03, 2011 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,058,000 Movie Rankings and Counting... |