lumina

lumina
Film Freak - 725 Film Ratings
Member Since: 14 Aug 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 60% Persona (1966) - Rated 29 Mar 2015
80 80% Nightcrawler (2014) - Rated 29 Mar 2015
70 37% Bicycle Thieves (1948) - Rated 29 Mar 2015
70 37% The Theory of Everything (2014) - Rated 29 Mar 2015
70 37% Sunset Blvd. (1950) - Rated 29 Mar 2015
70 37% Maverick (1994) - Rated 29 Mar 2015
65 19% Citizen Kane (1941) - Rated 29 Mar 2015
80 80% Once Upon a Time in America (1984) - Rated 29 Mar 2015
75 60% How to Train Your Dragon (2010) - Rated 29 Mar 2015
75 60% In the Mood for Love (2000) - Rated 29 Mar 2015