![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
luminare77 | |
![]() |
Movie Buff - 370 Films Ranked
Member Since: Jul 15, 2006
Location: Canada
|

| 90 | Fantastic Mr. Fox (2009) - Jan 18, 2010 |
| 89 | Hedwig and the Angry Inch (2001) - Dec 09, 2009 |
| 90 | Europa (1991) - Oct 18, 2009 |
| 91 | Peking Opera Blues (1986) - Oct 18, 2009 |
| 80 | Jurassic Park (1993) - Oct 18, 2009 |
| 40 | Face/Off (1997) - Oct 18, 2009 |
| 10 | The Happening (2008) - Oct 18, 2009 |
| 75 | Frost/Nixon (2008) - Oct 18, 2009 |
| 78 | Casino (1995) - Oct 18, 2009 |
| 90 | Big Trouble in Little China (1986) - Oct 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |