luminous

luminous
Movie Buff - 297 Film Ratings
Member Since: 07 Aug 2011
Location: ankara, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 89% Law Abiding Citizen (2009) - Rated 22 Aug 2011
70 42% Forgetting Sarah Marshall (2008) - Rated 22 Aug 2011
77 73% Police Academy (1984) - Rated 22 Aug 2011
67 29% The Next Three Days (2010) - Rated 22 Aug 2011
85 90% The Lizard (2004) - Rated 22 Aug 2011
75 62% Alice in Wonderland (2010) - Rated 15 Aug 2011
75 62% The Game (1997) - Rated 15 Aug 2011
75 62% Panic Room (2002) - Rated 15 Aug 2011
75 62% In Bruges (2008) - Rated 15 Aug 2011
74 55% Disturbia (2007) - Rated 14 Aug 2011