![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lunaticjstr | |
![]() |
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Jul 15, 2010
Location: USA
|

| 100 | City of Angels (1998) - Jul 15, 2010 |
| 100 | 50 First Dates (2004) - Jul 15, 2010 |
| 100 | You've Got Mail (1998) - Jul 15, 2010 |
| 100 | Michael (1996) - Jul 15, 2010 |
| 100 | Groundhog Day (1993) - Jul 15, 2010 |
| 100 | Forrest Gump (1994) - Jul 15, 2010 |
| 100 | How to Lose a Guy in 10 Days (2003) - Jul 15, 2010 |
| 100 | Almost Famous (2000) - Jul 15, 2010 |
| 100 | Mr. Deeds (2002) - Jul 15, 2010 |
| 100 | Titanic (1997) - Jul 15, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |