![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lunchtimejoe | |
![]() |
Flick Fan - 25 Films Ranked
Member Since: Dec 5, 2011
Location: USA
|

| 100 | The Fifth Element (1997) - Dec 05, 2011 |
| 85 | Jumper (2008) - Dec 05, 2011 |
| 100 | What Dreams May Come (1998) - Dec 05, 2011 |
| 99 | The Addams Family (1991) - Dec 05, 2011 |
| 90 | Robin Hood (2010) - Dec 05, 2011 |
| 90 | Prince of Persia: The Sands of Time (2010) - Dec 05, 2011 |
| 87 | Legion (2010) - Dec 05, 2011 |
| 65 | Jurassic Park III (2001) - Dec 05, 2011 |
| 80 | Jurassic Park (1993) - Dec 05, 2011 |
| 80 | Iron Man 2 (2010) - Dec 05, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |