Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
lussile
Movie Buff - 123 Films Ranked
Member Since: Oct 17, 2010
Location: Greece
Bio: love Happy-Go-Lucky and Alexander Skarsgard
Recent Rankings
10 Persepolis (2007) - Oct 19, 2010
80 Anastasia (1997) - Oct 19, 2010
20 Into the Blue (2005) - Oct 19, 2010
80 Paycheck (2003) - Oct 19, 2010
70 The Interpreter (2005) - Oct 18, 2010
60 The Astronaut's Wife (1999) - Oct 18, 2010
80 Six Days Seven Nights (1998) - Oct 18, 2010
60 Proof of Life (2000) - Oct 18, 2010
60 Indecent Proposal (1993) - Oct 18, 2010
30 Pocahontas (1995) - Oct 18, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with lussile. Why not go rank more films, then come back and check it out again?