Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
lustforlife
Movie Buff - 271 Films Ranked
Member Since: Apr 16, 2009
Location: Massachusetts, USA
Bio: :|
Recent Rankings
86 In Bruges (2008) - Jun 16, 2010
84 Cape Fear (1991) - Mar 22, 2010
89 The Road (2009) - Mar 21, 2010
84 Boogie Nights (1997) - Jan 04, 2010
87 The Last Detail (1973) - Jan 03, 2010
89 Breakfast at Tiffany's (1961) - Dec 24, 2009
93 Strangers on a Train (1951) - Nov 29, 2009
85 Moon (2009) - Nov 09, 2009
86 Billy Liar (1963) - Nov 09, 2009
84 Drag Me to Hell (2009) - Nov 09, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with lustforlife. Why not go rank more films, then come back and check it out again?