Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
lutfish
Movie Buff - 303 Films Ranked
Member Since: Nov 14, 2009
Location: stockholm, Sweden
Bio: likes movies..
Recent Rankings
75 The Boondock Saints (1999) - Feb 01, 2010
80 The Hurricane (1999) - Feb 01, 2010
67 The Producers (2005) - Feb 01, 2010
76 Pay It Forward (2000) - Feb 01, 2010
83 Inglourious Basterds (2009) - Feb 01, 2010
74 Avatar (2009) - Feb 01, 2010
82 Saw (2004) - Dec 27, 2009
80 The Jerk (1979) - Dec 27, 2009
65 Lethal Weapon 3 (1992) - Dec 27, 2009
83 Finding Neverland (2004) - Dec 27, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with lutfish. Why not go rank more films, then come back and check it out again?