Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
luvbugx
Movie Buff - 160 Films Ranked
Member Since: Oct 2, 2006
Location: USA
Recent Rankings
65 The Italian Job (2003) - Aug 13, 2007
85 Mystic River (2003) - Aug 13, 2007
83 Rumor Has It... (2005) - Aug 13, 2007
20 Bowling for Columbine (2002) - Aug 13, 2007
60 Lost in Translation (2003) - Aug 13, 2007
70 Final Destination 2 (2003) - Aug 13, 2007
80 The Incredibles (2004) - Aug 13, 2007
88 Old School (2003) - Aug 13, 2007
81 Cars (2006) - Aug 13, 2007
53 The Ring (2002) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with luvbugx. Why not go rank more films, then come back and check it out again?