![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
luvd | |
![]() |
Movie Buff - 209 Films Ranked
Member Since: May 27, 2010
Location: UK
|
|
Bio: I\'m brilliant.
| |

| 90 | Annie Hall (1977) - Jul 24, 2010 |
| 85 | Inception (2010) - Jul 20, 2010 |
| 65 | Roots (1977) - Jul 09, 2010 |
| 80 | Three Times (2005) - Jul 09, 2010 |
| 90 | A Single Man (2009) - Jul 07, 2010 |
| 75 | Shakespeare in Love (1998) - Jun 07, 2010 |
| 35 | The Mummy Returns (2001) - Jun 07, 2010 |
| 70 | Tomorrow Never Dies (1997) - Jun 07, 2010 |
| 85 | The Talented Mr. Ripley (1999) - Jun 07, 2010 |
| 65 | To Kill a Mockingbird (1962) - Jun 07, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |