![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
luvdaglove | |
![]() |
Movie Buff - 122 Films Ranked
Member Since: May 12, 2009
Location: USA
|

| 84 | Pan's Labyrinth (2006) - May 13, 2009 |
| 86 | Men of Honor (2000) - May 13, 2009 |
| 73 | Mrs. Doubtfire (1993) - May 13, 2009 |
| 84 | 12 Angry Men (1957) - May 13, 2009 |
| 68 | Erin Brockovich (2000) - May 13, 2009 |
| 82 | Runaway Jury (2003) - May 13, 2009 |
| 85 | The Dark Knight (2008) - May 13, 2009 |
| 86 | The Breakfast Club (1985) - May 13, 2009 |
| 83 | White Men Can't Jump (1992) - May 13, 2009 |
| 82 | Titanic (1997) - May 13, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |