![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
luverly_5pam | |
![]() |
Movie Buff - 220 Films Ranked
Member Since: Mar 7, 2006
Location: Australia
|

| 49 | The Affair of the Necklace (2001) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Akira (1988) - Aug 13, 2007 |
| 88 | Alien: Resurrection (1997) - Aug 13, 2007 |
| 94 | Amélie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 95 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 91 | American Pie (1999) - Aug 13, 2007 |
| 45 | American Wedding (2003) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Anatomy 2 (2003) - Aug 13, 2007 |
| 83 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 85 | As Good As It Gets (1997) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |