![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
luzc | |
![]() |
Movie Buff - 142 Films Ranked
Member Since: Feb 17, 2011
Location: Buenos Aires, Argentina
|

| 50 | Legally Blonde (2001) - Feb 28, 2011 |
| 75 | The Mask (1994) - Feb 28, 2011 |
| 70 | Bad Boys II (2003) - Feb 28, 2011 |
| 100 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Feb 28, 2011 |
| 50 | Planet of the Apes (2001) - Feb 28, 2011 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Feb 28, 2011 |
| 80 | Con Air (1997) - Feb 28, 2011 |
| 70 | Hellboy (2004) - Feb 28, 2011 |
| 70 | Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole (2010) - Feb 24, 2011 |
| 100 | The Nightmare Before Christmas (1993) - Feb 24, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |