![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lvakeva | |
![]() |
Movie Buff - 233 Films Ranked
Member Since: Aug 28, 2011
Location: Finland
|

| 80 | The World Is Not Enough (1999) - Dec 20, 2011 |
| 92 | The Deer Hunter (1978) - Dec 20, 2011 |
| 90 | I, Claudius (1976) - Dec 20, 2011 |
| 80 | 100 Feet (2008) - Dec 20, 2011 |
| 92 | 101 Reykjavík (2000) - Oct 18, 2011 |
| 87 | White Night Wedding (2008) - Oct 18, 2011 |
| 88 | Reykjavik-Rotterdam (2008) - Oct 18, 2011 |
| 90 | The Kingdom (1994) - Oct 18, 2011 |
| 94 | Breaking the Waves (1996) - Oct 18, 2011 |
| 89 | The Idiots (1998) - Oct 18, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |