![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lvaughan | |
![]() |
Movie Buff - 172 Films Ranked
Member Since: Jun 22, 2008
Location: USA
|

| 70 | Days of Wine and Roses (1962) - Jun 22, 2008 |
| 100 | When a Man Loves a Woman (1994) - Jun 22, 2008 |
| 80 | The Rose (1979) - Jun 22, 2008 |
| 80 | St. Elmo's Fire (1985) - Jun 22, 2008 |
| 80 | Toy Story 2 (1999) - Jun 22, 2008 |
| 90 | Pearl Harbor (2001) - Jun 22, 2008 |
| 70 | Throw Momma from the Train (1987) - Jun 22, 2008 |
| 80 | What Women Want (2000) - Jun 22, 2008 |
| 70 | Forrest Gump (1994) - Jun 22, 2008 |
| 70 | Paper Moon (1973) - Jun 22, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |