![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lvelyrita | |
![]() |
Movie Buff - 102 Films Ranked
Member Since: Dec 23, 2008
Location: USA
|

| 70 | The Polar Express (2004) - Dec 23, 2008 |
| 80 | Ice Age (2002) - Dec 23, 2008 |
| 60 | Mulholland Drive (2001) - Dec 23, 2008 |
| 99 | Edward Scissorhands (1990) - Dec 23, 2008 |
| 95 | WALL·E (2008) - Dec 23, 2008 |
| 95 | The Village (2004) - Dec 23, 2008 |
| 95 | Rope (1948) - Dec 23, 2008 |
| 95 | Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - Dec 23, 2008 |
| 65 | The Cabinet of Dr. Caligari (1920) - Dec 23, 2008 |
| 80 | G.I. Jane (1997) - Dec 23, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |