Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
lycor
Flick Fan - 57 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Location: Canada
Recent Rankings
80 The Onion Movie (2008) - Sep 19, 2010
40 Julie & Julia (2009) - Sep 19, 2010
82 The River Wild (1994) - Sep 19, 2010
83 Air Force One (1997) - Sep 19, 2010
80 Scary Movie 4 (2006) - Sep 19, 2010
68 Scary Movie 3 (2003) - Sep 19, 2010
68 Scary Movie 2 (2001) - Sep 19, 2010
80 Scary Movie (2000) - Sep 19, 2010
85 Bedazzled (2000) - Sep 19, 2010
70 Apocalypto (2006) - Sep 19, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with lycor. Why not go rank more films, then come back and check it out again?