![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lydiabritton | |
![]() |
Movie Buff - 327 Films Ranked
Member Since: Apr 15, 2006
Location: USA
|

| 65 | About a Boy (2002) - Aug 13, 2007 |
| 78 | About Schmidt (2002) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 75 | All the Real Girls (2003) - Aug 13, 2007 |
| 45 | Along Came Polly (2004) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Amélie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 78 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 68 | American History X (1998) - Aug 13, 2007 |
| 50 | American Pie (1999) - Aug 13, 2007 |
| 15 | America's Sweethearts (2001) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |