Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
lz1ggv
Flick Fan - 71 Films Ranked
Member Since: Nov 23, 2009
Location: Lulin CIty, Sofia Jungle, Bulgaria, Bulgaria
Recent Rankings
85 Hancock (2008) - Nov 23, 2009
78 Hitch (2005) - Nov 23, 2009
90 Gone in 60 Seconds (2000) - Nov 23, 2009
30 Ghost Rider (2007) - Nov 23, 2009
79 Bangkok Dangerous (2008) - Nov 23, 2009
75 Next (2007) - Nov 23, 2009
40 Public Enemies (2009) - Nov 23, 2009
50 Kiss of the Dragon (2001) - Nov 23, 2009
60 Romeo Must Die (2000) - Nov 23, 2009
80 Surrogates (2009) - Nov 23, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with lz1ggv. Why not go rank more films, then come back and check it out again?