![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
m00se | |
![]() |
Flick Fan - 87 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Location: USA
|

| 80 | Glengarry Glen Ross (1992) - Sep 19, 2010 |
| 90 | Training Day (2001) - Sep 19, 2010 |
| 80 | Taxi Driver (1976) - Sep 19, 2010 |
| 86 | Seven Pounds (2008) - Sep 19, 2010 |
| 80 | Alien (1979) - Sep 19, 2010 |
| 75 | The Pelican Brief (1993) - Sep 19, 2010 |
| 80 | Road to Perdition (2002) - Sep 19, 2010 |
| 10 | Pineapple Express (2008) - Sep 19, 2010 |
| 80 | Full Metal Jacket (1987) - Sep 19, 2010 |
| 80 | Saw III (2006) - Sep 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |