Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum The state of sci-fi
the Blog Server Upgrade
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
m-haddadi
Flick Fan - 63 Films Ranked
Member Since: Jun 7, 2012
Location: Tehran, Iran
Recent Rankings
75 T8 Man on Fire (2004) - Feb 10, 2013
80 T9 The Pursuit of Happyness (2006) - Feb 10, 2013
90 T10 The Lives of Others (2006) - Feb 10, 2013
80 T9 The Bridges of Madison County (1995) - Feb 10, 2013
75 T8 Seven Pounds (2008) - Jul 15, 2012
75 T8 Up in the Air (2009) - Jul 15, 2012
75 T8 Midnight in Paris (2011) - Jun 27, 2012
60 T2 Honey 2 (2011) - Jun 18, 2012
65 T3 Soom (2007) - Jun 17, 2012
70 T6 Cashback (2004) - Jun 17, 2012