m-pompadour

m_pompadour
Movie Buff - 290 Film Ratings
Member Since: 23 Apr 2008
Location: Augsburg, Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

68 52% Forever Young (1992) - Rated 27 Apr 2008
45 28% Antz (1998) - Rated 27 Apr 2008
95 98% Amélie (2001) - Rated 27 Apr 2008
25 17% Last Action Hero (1993) - Rated 27 Apr 2008
67 48% Tango & Cash (1989) - Rated 27 Apr 2008
69 55% Notting Hill (1999) - Rated 27 Apr 2008
20 14% The American President (1995) - Rated 27 Apr 2008
65 45% Mrs. Doubtfire (1993) - Rated 27 Apr 2008
65 45% The Abyss (1989) - Rated 27 Apr 2008
10 8% Gremlins 2: The New Batch (1990) - Rated 27 Apr 2008