Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
mabgmi
Flick Fan - 39 Films Ranked
Member Since: Oct 4, 2010
Location: tehran, tehran, Iran
Bio: film warm
Recent Rankings
83 Floating Weeds (1959) - Oct 06, 2010
75 School of Rock (2003) - Oct 04, 2010
88 Before Sunrise (1995) - Oct 04, 2010
50 Shoot the Piano Player (1960) - Oct 04, 2010
70 Cinema Paradiso (1988) - Oct 04, 2010
72 WALL·E (2008) - Oct 04, 2010
68 Eyes Wide Shut (1999) - Oct 04, 2010
87 Before Sunset (2004) - Oct 04, 2010
45 Brokeback Mountain (2005) - Oct 04, 2010
75 The Gold Rush (1925) - Oct 04, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with mabgmi. Why not go rank more films, then come back and check it out again?