![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
macca | |
![]() |
Movie Buff - 252 Films Ranked
Member Since: Jul 23, 2008
Location: Czech Republic
|
|
Message Sent!
| |

| 77 | Cop Land (1997) - Aug 11, 2008 |
| 74 | The Brothers Grimm (2005) - Aug 11, 2008 |
| 86 | A Fish Called Wanda (1988) - Aug 11, 2008 |
| 84 | Adaptation. (2002) - Aug 11, 2008 |
| 96 | The Shawshank Redemption (1994) - Aug 11, 2008 |
| 65 | Freddy Vs. Jason (2003) - Aug 11, 2008 |
| 70 | Mad Max Beyond Thunderdome (1985) - Aug 11, 2008 |
| 79 | Titanic (1997) - Aug 11, 2008 |
| 82 | E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Aug 11, 2008 |
| 85 | The Terminator (1984) - Aug 11, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |