![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
macgyvebot | |
![]() |
Flick Fan - 54 Films Ranked
Member Since: Feb 12, 2012
Location: USA
|

| 90 | 12 Angry Men (1957) - Feb 12, 2012 |
| 90 | Sanjuro (1962) - Feb 12, 2012 |
| 60 | The Matrix (1999) - Feb 12, 2012 |
| 95 | The Shining (1980) - Feb 12, 2012 |
| 70 | Play It Again, Sam (1972) - Feb 12, 2012 |
| 100 | The Marriage of Maria Braun (1979) - Feb 12, 2012 |
| 75 | Tyrannosaur (2011) - Feb 12, 2012 |
| 80 | Platoon (1986) - Feb 12, 2012 |
| 90 | A Woman Is a Woman (1961) - Feb 12, 2012 |
| 95 | No Country for Old Men (2007) - Feb 12, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |