![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
macinslash | |
![]() |
Movie Buff - 257 Films Ranked
Member Since: Jul 4, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 60 | Serenity (2005) - Jul 04, 2009 |
| 5 | Shanghai Knights (2003) - Jul 04, 2009 |
| 5 | 2 Fast 2 Furious (2003) - Jul 04, 2009 |
| 80 | Men in Black (1997) - Jul 04, 2009 |
| 80 | Aliens (1986) - Jul 04, 2009 |
| 80 | Kill Bill: Volume 2 (2004) - Jul 04, 2009 |
| 75 | A Beautiful Mind (2001) - Jul 04, 2009 |
| 60 | The Waterboy (1998) - Jul 04, 2009 |
| 85 | Three Amigos! (1986) - Jul 04, 2009 |
| 70 | The Ghost and the Darkness (1996) - Jul 04, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |