![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
macorn | |
![]() |
Movie Buff - 469 Films Ranked
Member Since: Dec 15, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Citizen Kane (1941) - Dec 29, 2008 |
| 80 | Cast Away (2000) - Dec 29, 2008 |
| 80 | A Nightmare on Elm Street (1984) - Dec 29, 2008 |
| 75 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Dec 29, 2008 |
| 80 | Tremors (1990) - Dec 29, 2008 |
| 85 | American Gangster (2007) - Dec 29, 2008 |
| 80 | Me, Myself & Irene (2000) - Dec 29, 2008 |
| 95 | The Animatrix (2003) - Dec 29, 2008 |
| 85 | GoldenEye (1995) - Dec 29, 2008 |
| 95 | Boogie Nights (1997) - Dec 29, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |