![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
macrock | |
![]() |
Flick Fan - 94 Films Ranked
Member Since: Sep 11, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | The Silence of the Lambs (1991) - Sep 11, 2007 |
| 78 | Rocky IV (1985) - Sep 11, 2007 |
| 75 | 16 Blocks (2006) - Sep 11, 2007 |
| 85 | Jurassic Park (1993) - Sep 11, 2007 |
| 70 | The Terminal (2004) - Sep 11, 2007 |
| 50 | Swimming Pool (2003) - Sep 11, 2007 |
| 100 | It's a Wonderful Life (1946) - Sep 11, 2007 |
| 60 | The Phantom of the Opera (2004) - Sep 11, 2007 |
| 78 | Cast Away (2000) - Sep 11, 2007 |
| 78 | The Italian Job (2003) - Sep 11, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |