Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
madamkavanoz
Flick Fan - 38 Films Ranked
Member Since: Sep 4, 2011
Location: Turkey
Recent Rankings
100 Pan's Labyrinth (2006) - Sep 04, 2011
100 Hannibal (2001) - Sep 04, 2011
90 Across the Universe (2007) - Sep 04, 2011
85 Sin City (2005) - Sep 04, 2011
80 Scarface (1983) - Sep 04, 2011
90 Reservoir Dogs (1992) - Sep 04, 2011
45 Neseli günler (1978) - Sep 04, 2011
90 Moonstruck (1987) - Sep 04, 2011
100 Léon: The Professional (1994) - Sep 04, 2011
75 Jackie Brown (1997) - Sep 04, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with madamkavanoz. Why not go rank more films, then come back and check it out again?