![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
maddaddy | |
![]() |
Film Freak - 636 Films Ranked
Member Since: Sep 22, 2007
Location: Novo Hamburgo, Rio Grande do Sul, Brazil
|
|
Message Sent!
Bio: http://www.lastfm.com.br/user/TheMadDaddy
http://fliperamazen.blogspot.com/ | |

| 95 | The Apartment (1960) - Jan 29, 2012 |
| 85 | The Adventures of Tintin (2011) - Jan 28, 2012 |
| 95 | The Lost Weekend (1945) - Jan 28, 2012 |
| 85 | The Warriors (1979) - Jan 25, 2012 |
| 100 | Notorious (1946) - Jan 22, 2012 |
| 85 | Le Gamin au vélo (2011) - Jan 15, 2012 |
| 90 | Dear Zachary: A Letter to a Son About His Father (2008) - Jan 15, 2012 |
| 95 | Z (1969) - Jan 14, 2012 |
| 90 | Ratatouille (2007) - Jan 07, 2012 |
| 90 | Up (2009) - Jan 05, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |