![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
maddydaisy | |
![]() |
Flick Fan - 14 Films Ranked
Member Since: Oct 6, 2009
Location: USA
|

| 75 | Batman Forever (1995) - Oct 06, 2009 |
| 75 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Oct 06, 2009 |
| 90 | Rain Man (1988) - Oct 06, 2009 |
| 20 | The Silence of the Lambs (1991) - Oct 06, 2009 |
| 65 | Miss Congeniality (2000) - Oct 06, 2009 |
| 50 | The Dukes of Hazzard (2005) - Oct 06, 2009 |
| 50 | Independence Day (1996) - Oct 06, 2009 |
| 80 | Shrek 2 (2004) - Oct 06, 2009 |
| 75 | Meet the Fockers (2004) - Oct 06, 2009 |
| 65 | Planet of the Apes (2001) - Oct 06, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |