![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
maditogni | |
![]() |
Movie Buff - 171 Films Ranked
Member Since: Mar 27, 2011
Location: Porto Alegre, Brazil
|

| 57 T3 | The Nutty Professor (1963) - May 13, 2011 |
| 100 T10 | Lawrence of Arabia (1962) - May 01, 2011 |
| 89 T6 | Rashomon (1950) - Apr 01, 2011 |
| 93 T8 | Yojimbo (1961) - Apr 01, 2011 |
| 80 T4 | Ran (1985) - Apr 01, 2011 |
| 88 T6 | Capote (2005) - Apr 01, 2011 |
| 91 T7 | Barry Lyndon (1975) - Apr 01, 2011 |
| 90 T7 | Ame agaru (1999) - Apr 01, 2011 |
| 91 T7 | Amadeus (1984) - Apr 01, 2011 |
| 90 T7 | All the President's Men (1976) - Apr 01, 2011 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,130,000 Movie Rankings and Counting... |