Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
madvillain
Movie Buff - 106 Films Ranked
Member Since: Mar 21, 2006
Location: USA
Recent Rankings
78 Scary Movie 3 (2003) - Aug 13, 2007
86 Dark Water (2005) - Aug 13, 2007
89 Land of the Dead (2005) - Aug 13, 2007
74 The Amityville Horror (2005) - Aug 13, 2007
90 Hellboy (2004) - Aug 13, 2007
79 Beetlejuice (1988) - Aug 13, 2007
90 The Grudge (2004) - Aug 13, 2007
80 Cabin Fever (2002) - Aug 13, 2007
85 A Tale of Two Sisters (2003) - Aug 13, 2007
82 Mindhunters (2004) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with madvillain. Why not go rank more films, then come back and check it out again?