![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
maestro6d9 | |
![]() |
Movie Buff - 203 Films Ranked
Member Since: Mar 27, 2011
Location: USA
|

| 91 | October Sky (1999) - Jan 19, 2012 |
| 85 | Jack (1996) - Jan 19, 2012 |
| 89 | The Hobbit (1977) - Jan 19, 2012 |
| 87 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Jan 19, 2012 |
| 86 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Jan 19, 2012 |
| 85 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Jan 19, 2012 |
| 86 | Unfaithfully Yours (1948) - Jan 19, 2012 |
| 89 | Happy Gilmore (1996) - Dec 21, 2011 |
| 99 | Swimming to Cambodia (1987) - Dec 18, 2011 |
| 92 | Grosse Pointe Blank (1997) - Dec 17, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |