Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
maevemonkey
Movie Buff - 198 Films Ranked
Member Since: Nov 3, 2008
Recent Rankings
18 Psycho (1998) - Nov 07, 2008
47 Wild Wild West (1999) - Nov 07, 2008
73 American History X (1998) - Nov 07, 2008
76 Legends of the Fall (1994) - Nov 07, 2008
98 A Christmas Story (1983) - Nov 07, 2008
76 Die Hard (1988) - Nov 07, 2008
12 Cobra (1986) - Nov 07, 2008
71 D2: The Mighty Ducks (1994) - Nov 07, 2008
41 The Bodyguard (1992) - Nov 07, 2008
92 Field of Dreams (1989) - Nov 07, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with maevemonkey. Why not go rank more films, then come back and check it out again?