![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
maf_1 | |
![]() |
Flick Fan - 36 Films Ranked
Member Since: Sep 8, 2008
|

| 98 | Win Win (2011) - Mar 20, 2012 |
| 98 | City of God (2003) - Mar 20, 2012 |
| 99 | The Secret World of Arrietty (2010) - Mar 17, 2012 |
| 98 | Shaun of the Dead (2004) - Mar 17, 2012 |
| 99 | The Girl Who Kicked the Hornet's Nest (2010) - Mar 17, 2012 |
| 99 | The Girl Who Played with Fire (2010) - Mar 17, 2012 |
| 99 | The Girl with the Dragon Tattoo (2010) - Mar 17, 2012 |
| 94 | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Mar 17, 2012 |
| 95 | Tinker, Tailor, Soldier, Spy (2011) - Mar 17, 2012 |
| 95 | Warrior (2011) - Mar 17, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |