maffiou

maffiou
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 20 Apr 2011
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 86% Stranger Than Fiction (2006) - Rated 20 Apr 2011
85 96% Shaun of the Dead (2004) - Rated 20 Apr 2011
45 6% Serendipity (2001) - Rated 20 Apr 2011
60 30% Twins (1988) - Rated 20 Apr 2011
65 40% Total Recall (1990) - Rated 20 Apr 2011
65 40% Apocalypse Now (1979) - Rated 20 Apr 2011
55 23% Last Action Hero (1993) - Rated 20 Apr 2011
75 66% Ice Age (2002) - Rated 20 Apr 2011
50 16% Big Fish (2003) - Rated 20 Apr 2011
70 50% The Blues Brothers (1980) - Rated 20 Apr 2011