![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mag | |
![]() |
Flick Fan - 67 Films Ranked
Member Since: Jun 24, 2009
|
|
Message Sent!
| |
| 90 | Sin City (2005) - Jun 26, 2009 |
| 90 | The Class (2008) - Jun 26, 2009 |
| 90 | Solaris (1972) - Jun 26, 2009 |
| 80 | Wild at Heart (1990) - Jun 26, 2009 |
| 55 | Valkyrie (2008) - Jun 26, 2009 |
| 90 | M (1931) - Jun 26, 2009 |
| 65 | Scaramouche (1952) - Jun 26, 2009 |
| 90 | Lost in Translation (2003) - Jun 26, 2009 |
| 95 | Eraserhead (1977) - Jun 26, 2009 |
| 90 | The Producers (1968) - Jun 26, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |