![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
magal | |
![]() |
Flick Fan - 22 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Canada
|

| 80 | Memento (2001) - Aug 18, 2009 |
| 90 | The Great Dictator (1940) - Aug 18, 2009 |
| 60 | The Matrix Reloaded (2003) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Wanted (2008) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Changing Lanes (2002) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Signs (2002) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Amélie (2001) - Aug 18, 2009 |
| 60 | Jurassic Park (1993) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Conspiracy Theory (1997) - Aug 18, 2009 |
| 100 | Forrest Gump (1994) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |