Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
magfrank
Movie Buff - 101 Films Ranked
Member Since: Jun 10, 2009
Location: Oslo, Norway
Recent Rankings
30 The Princess Bride (1987) - Jan 15, 2011
80 Shaun of the Dead (2004) - Jan 15, 2011
50 The Mask (1994) - Oct 20, 2009
85 The Cell (2000) - Oct 20, 2009
55 The 13th Warrior (1999) - Oct 20, 2009
45 Bruce Almighty (2003) - Oct 20, 2009
30 Scream (1996) - Oct 20, 2009
90 Pi (1998) - Oct 20, 2009
20 Mortal Kombat (1995) - Oct 20, 2009
80 Aliens (1986) - Oct 20, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with magfrank. Why not go rank more films, then come back and check it out again?