![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
maggoth | |
![]() |
Flick Fan - 42 Films Ranked
Member Since: Nov 16, 2011
Location: Poland
|

| 88 | Apollo 13 (1995) - Nov 16, 2011 |
| 82 | Signs (2002) - Nov 16, 2011 |
| 71 | The Jewel of the Nile (1985) - Nov 16, 2011 |
| 80 | Independence Day (1996) - Nov 16, 2011 |
| 50 | Scary Movie (2000) - Nov 16, 2011 |
| 62 | The Flintstones (1994) - Nov 16, 2011 |
| 75 | National Treasure (2004) - Nov 16, 2011 |
| 65 | Wanted (2008) - Nov 16, 2011 |
| 60 | Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Nov 16, 2011 |
| 91 | Shrek (2001) - Nov 16, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |